Programa spaustuvėms ir reklamos gamybai.

Dedikuota programa konkrečiai veiklai, nuo užklausos iki pristatymo. Tai pilna verslo valdymo sistema su eile modulių, kurie suteikia galimybes spręsti jūsų būsimus poreikius. Patogu valdyti gaunamas užklausas, atlikti jų paskaičiavimus, pridėti pakavimą ir pristatymą, konvertuoti į pardavimo ir gamybos užsakymus bei matyti detalią analitiką.

KODĖL MES?

Esame kūrybinga įmonė, kuri orientuojasi į ilgalaikių santykių su klientais užmezgimą.

Spaustuvės paletės

Veiklos supratimas

Esame komanda kuri gilinasi ir sprendžia su spaustuvių ir reklamos gamyba susijusių verslų procesus ir problemas. Stengiamės maksimaliai suprasti ir įvertinti įvairius pirkimo, pardavimo, užsakymų ar gamybos scenarijus tam, kad pateiktume kuo daugiau patogių ir lengvų sprendimų. Dirbome kelis metus tam, kad pasiūlytume tai, ko reikia daugeliui mūsų regione.

Veiklos auginimas

Kaip ir visose srityse, taip ir šioje, pasaulyje yra sukurta daug produktų skirtų spaustuvių veiklai. Yra gerų ir brangių, paprastų ir pigių, tačiau daugeliu atveju jos orientuotos į vakarų rinkas. Darbo specifika, kainų skaičiavimas ir gamybos organizavimas ten kiek kitoks. Mes stengiamės priartinti mūsų sprendimus prie mūsų regiono darbo specifikos. Mūsų tikslas, kad įrankis padėtų išspręsti ne tik esamas vadybines ar gamybines problemas, tačiau leistų auginti įmonės pajamingumą, sudarytų sąlygas augimui ir našumui didinti.

Viskas debesyje

Pastaraisiais metais dirbame labai įvairiai, internetas neatsiejamas mūsų kadieninis palydovas visose srityse. Nebenorime savęs riboti ne tik tikrindami el. paštą, žiūrėdami Youtube, sporto varžybas, todėl kodėl mus vis dar turi riboti spaustuvės patalpos. Įrankis leidžia lengvai matyti ir valdyti spaustuvės veiklą nuotoliniu būdu, gauti ataskaitas ar planuoti darbus. Print Partner - su šia programine įranga valdysite veiksmus nuo užsakymo iki pristatymo.

Funkcionalumo vystymas

Spaustuvėse, kaip paslauginiame sektoriuje yra ne tik tipinės gamybos, bet ir daug rankinio darbo operacijų.  Mums svarbu sistemoje kiek įmanoma tiksliau ir detaliau atkartoti veiksmus, kurie atleikami ir būti įvertinti laike, sąnaudose ir gamyboje. Nuolatinis įvairių situacijų įvertinimas ir adaptavimas rinkos poreikiams ir yra nuolatinis funkcionalumo tobulinimas.

Modulinė sistema

Siūlome kelias savo sistemos versijas: lengvesnę, paprastesnę ir platesnę, sudėtingesnę. Priklausomai nuo jūsų poreikių ir įmonės dydžio rekomenduosime tinkamesnę. 

Nuolatiniai atnaujinimai

Atnaujinimai ar tobulinimai atliekami nuolatos. Tai produkto vystymo privalumas. Ištestuoti ir paruošti naudojimui, atnaujinimai keliami į klientų VVS aplinką. 

24/7 Pagalba

Stengiamės atsakyti į visus jums rūpimus klausimus net ir po darbo laiko. Konsultacijos ir pagalba po įprasto darbo laiko gali vėluoti.

Skaičiavimų langas

FUNKCIONALUMAS

Sandėlis ir įranga

1. Medijos ir medžiagų sandėlis

Sistema leidžia tiksliai išskirti media tipus, kitas medžiagas kurios naudojamos spaudos gamyboje. Nuo popieriaus iki tonerio ar spiralės galite sekti likučius ir planuoti užsakymus.

2. Naudojamos įrangos sąrašas

Tikslus naudojamos įrangos aprašymas suteikia labai daug vertingos informacijos gamybos, kaštų bei laiko planavime.

Skaičiavimų langas

FUNKCIONALUMAS

Skaičiavimai ir pardavimai

2. Kainų skaičiavimo metodai

Atitikimas rinkoms kainoms labai svarbus. Siūlome tris kainų skaičiavimo būdus: kainynas, savikainos ir maržos bei media kiekio panaudojimo būdas.

1. Greitas užklausos paskaičiavimas

Labai svarbu klientui pateikti greitą atsakymą. Su PrintPartner VVS užklausas suskaičiuosite ypač greitai ir tiksliai.

4. Komercinio pasiūlymo generavima

Atlikus skaičiavimus, vieno mygtuko paspaudimu išsiųskite tvarkingą komercinį pasiūlymą klientui.

3. Subranga

Dalinė arba pilna užsakymo subranga. Perpardavimus arba subrangą galima atlikti dvejopai. Gali būti viso produkto perpardavimas, tačiau esant poreikiui galima užsakyti tik tam tikrą paslaugą kaip subrangą produkto gamybos procese.

Gamybos darbai

PRIVALUMAI

Gamyba

1. Darbų ir gamybos valdymas

Gamybos užsakymai su detalia darbų seka, priskirtais darbuotojais, patogiai pagal individualų atvaizdavimą, gamybos vadovui, spaudėjui, pagalbiniam personalui.

2. Darbo centrų, operacijų valdymas ir laiko apskaita

Darbo centrai ir jų pagalba atliekamos operacijos, darbuotojai priskirti konkrečiai įrangai ir laikas per kurį atliekama viena operacija ar visas užsakymas. Sistema geba tai atlikti.

3. Gamybos kaštų detalus įvertinimas

Skaičiavimo metu vertinama daugelis eksploatacinių medžiagų, media, darbas bei kiti kaštai. Sekite darbuotojų užimtumą, atliktų darbų laiką.

Pristatymas

FUNKCIONALUMAS

Pakavimas ir pristatymas

2. Įvairus ir sudėtingas pristatymas

Išspręstas skirtingų kiekių pristatymas į skirtingas vietas, pasirenkant skirtingas pristatymo tarnybas, savo transportą ar apjungiant skirtingus pristatymų tipus. Galimas pilnas atsekamumas ir vėlavimo fiksavimas.

1. Įvairus ir detalus pakavimas taip kaip reikia jūsų spaustuvei. 

Supakuokite pardavimą į norimą pakuočių skaičių, išskaidykite jį pagal kiekį, skirtingas pristatymo vietas. Visą informaciją gauna dedikuotas gamybos darbuotojas. Atlikus gamybą, vienu paspaudimu generuojami siuntų tarnybų lipdukai.

3. Integruotos kurjerių tarnybos

Šiuo metu sistema integruota su DPD siuntų tarnyba. Sistema nuolat vystoma, todėl artimiausiu metu planuojame turėti Omniva integraciją. Planuose LP Express ir Venipak integracijos.

Greitai, paprastai ir patogiai

Skambutis. Bla bla bla .... gal galite paskaičiuoti? Būtų gerai 500 vnt. ant storesnio popieriuko dvipusės. Dar reikės 1000 plakatų ... kaip aną kartą? Paskaičiuokite du variantus, būtų gerai per pusvalandį...

Skaičiuoklė

DARBO APLINKA

Patogumas ir mobilumas.

Įvairi prieiga
1

Lengva prieiga

VVS tikslas - informacijos valdymas ir pardavimų didinimą. Prisijunkite iš bet kokio įrenginio ir atlikite reikiamus veiksmus. Nesvarbu PC, MAC ar planšetė. Skirtumas tik kokio dydžio ekranas :)

2

Jokio administratoriaus

Viskas administruojama konfiguravimo principu, be papildomų programavimo darbų ar IT žinių.

3

Adaptacija pagal jūsų poreikius

Padarėme daug, bet jeigu pritrūks, tada yra galimybė plėsti. Mes vystome produktą kartu su kitais šios srities atstovais.

Norite sužinoti daugiau

Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite naudodami žemiau esančią formą:

D.U.K

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Jei nematote atsakymo į savo klausimą,
galite atsiųsti mums el. laišką iš mūsų kontaktinės formos

Ofsetinė, skaitmeninė, didelė ar maža, lapinė ar ruloninė, apie viską pagalvota. Visos spaustuvės turi panašumų ir skirtumų. Apjungėme bendrus dalykus ir atskyrėme tas kas išskirtinai yra specifika. Užklausų valdymas unifikuotas, tačiau skaičiavimai adaptuoti pagal spausdinimo būdą, atsižvelgiant į spaustuvės mašinų darbo eigą ir specifikaciją.

Tai verslo valdymo programa. Skirta jūsų verslo proceso, nuo užklausos iki pristatymo organizavimui. Galima integracija ir su jūsų apskaitos programa. Tai nėra gamybos programa, tačiau programa turi savyje modulį skirtą ir gamybos, ir darbų valdymui.

Tai individualus kiekvienos įmonės atvejis. Kiekvienas diegimas skirtingas, kaip ir jūsų verslas. Diegimo laikas priklauso nuo jūsų nusiteikimo, duomenų suvedimo į sistemą ir programos naudojimosi perpratimu.

Programa diegiama dedikuotame serveryje debesyje, todėl rūpintis serveriu nereikia. Reikalingas atsakingas koordinatorius projekto diegimui. Taip pat svarbu vadovaujančių asmenų įsijungimas į diegimo procesą, nes tai tiesioginis bilietas į sėkmingą projekto diegimą.

Dauguma pakeitimų galimi ir per programos nustatymus. Tačiau jei to neužtenka, papildomus pakeitimus ar reikalingas integracijas galime atlikti. Viskas priklauso nuo jūsų poreikių.

Visa jūsų VVS patalpinta debesyje. Saugu, modernu ir pasiekiame bet kada ir iš bet kur. Sistemos atnaujinimai ir priežiūra atliekama nuotoliniu būdu. Atsarginės kopijos, o kaip be jų? Niekada neprarasite savo duomenų, o tai svarbiausia.

Taip galima. Turime galimybe atskirai vertinti visas media ant kurių yra spausdinama ir visas kitas medžiagas kurios naudojamos kaip žaliavos gamybos procese. Jau gamybos užsakymo metu indikuojama kokių žaliavų trūksta, automatiškai formuojamas pirkimo užsakymas iš tiekėjo. Visa tai fiksuojama visame medžiagų judėjime.

Taip yra tokia galimybė, ypač jei reklamos verslas susijęs su dalinai spauasdinamais produktais. Sistema nuolatos tobulinama, kad taptų dar patogesnę reklamos gamybos versle.

FAKTAI

90%

Pritaikomumas

Tinka įvairaus tipo spaustuvėms.

73%

Adaptacija

Galima pilna adaptacija pagal jūsų verslo procesus.

Patikimumas

Maksimalus patikimumas.

Integracijos

Galimos įvairios integracijos per API interfeisą.

PrintPartner

  • © 2021 PrintPartner 
     

Susisiekite

Prenumerata

Užsiprenumeruokite mėnesines naujienas apie mūsų produktus.