W2P Svetainė 

W2P (WEB to PRINT) yra užsienyje dažnai sutinkamas terminas, kuris lietuviško vertimo neturi, bet reiškia, greitą komercinės spaudos užsakymą internetu. Sukūrėme W2P svetainę, kuri yra tiesiogiai pritaikyta spaustuvių veiklai. Greita svetainė su vidiniu SEO optimizavimu puikiai tinka internetinei prekybai spaustuvėms, taip pat ji yra sujungta su PrintPartner verslo valdymo sistema.

KODĖL MES?

Kuom ypatinga mūsų W2P svetainė?

w2p svetaine

Sąsaja su VVS (verslo valdymo sistemos)

Mūsų sukurta W2P svetainė turi sąsają su PrintPartner verslo valdymo sistema. Atlikti užsakymai automatiškai įkrenta į verslo valdymo sistemą ir yra priskiriami dedikuotai pardavimo komandai. Peržiūrėjus užsakymą, vieno mygtuko paspaudimu jį perduosite gamybai.

Dizainerio įrankis

W2P svetainėje yra įdiegtas specialus dizaino įrankis, kurio pagalba klientas gali susikurti maketą pats. Šis įrankis padidina klientų susidomėjimą, klientui nebereikia mokėti už maketavimą, todėl daugėja pardavimų. Dizaino įrankyje galite patalpinti norimų maketų šablonus, jų pagalba galėsite taupyti įmonės dizainerio laiką.

B2B sistema

Specialiai pažymėjus klientą, kad jis yra B2B klientas, jo vartotojo paskyra atrodys visiškai kitaip. Jis naudodamas W2P svetainę galės siųsti produkto užklausas tiesiogiai jam priskirtam vadybininkui. Vadybininkas atlikęs paskaičiavimus, vieno mygtuko paspaudimu nusiųs kainą klientui atgal vartotojo paskyrą. Klientas pamatęs kainą galės patvirtinti, pakomentuoti arba atšaukti užsakymą. Vadybininkas bus informuotas apie patvirtintą užsakymą, kuri dar kartelį peržiūrėjęs galės nusiųsti į gamybą. Visi seniau atlikti užsakymai, bus išsaugoti B2B kliento verslo paskyroje, todėl jis bet kada galės pakarotinai užsakyti tą patį produktą.

Kodėl rinktis PrintPartner?

Daugiau apie W2P el. parduotuvę

Mobirise
Pritaikyta mobiliesiems įrenginiams

Šiais laikais apie 50% apsilankymų internetinėje svetainėje yra generuoajmi iš telefono, todėl labai svarbu tinkamai pritaikyti svetainės dizainą. W2P svetainė yra pilnai pritaikyta telefonui, planšetiniui kompiuteriui ar įprastam kompiuteriui.

Vidinis SEO optimizavimas

Kuriant svetainę atsižvelgiame į vidinio SEO optimizacijos darbus, todėl mūsų W2P svetainė lengviau kyla Google paieškoje.

Paprastumas

Svetainė yra labai lengvai redaguojama, todėl ją prižiūrėti galės beveik bet kas. Atlikę kūrimo darbus apmokysime jūsų žmogų, kuris galės valdyti svetainę ir atlikti tolimesnius veiksmus.

Greitai, paprastai ir patogiai

Paprasta ir patogu ne tik jūsų klientams, bet ir jums! Viską valdykite iš verslo valdymo sistemos. Naudodami B2B sistemą ne tik patobulinsit savo užsakymų priėmimą, bet ir sutaupysite daugybe laiko.

dizainerio irankis

Norite sužinoti daugiau

Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite naudodami žemiau esančią formą:

Pageidaujamas prezentacijos laikas

D.U.K

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Jei nematote atsakymo į savo klausimą,
galite atsiųsti mums el. laišką iš mūsų kontaktinės formos

Ofsetinė, skaitmeninė, didelė ar maža, lapinė ar ruloninė, apie viską pagalvota. Visos spaustuvės turi panašumų ir skirtumų. Apjungėme bendrus dalykus ir atskyrėme tas kas išskirtinai yra specifika. Užklausų valdymas unifikuotas, tačiau skaičiavimai adaptuoti pagal spausdinimo būdą, atsižvelgiant į spaustuvės mašinų darbo eigą ir specifikaciją.

Tai verslo valdymo programa. Skirta jūsų verslo proceso, nuo užklausos iki pristatymo organizavimui. Galima integracija ir su jūsų apskaitos programa. Tai nėra gamybos programa, tačiau programa turi savyje modulį skirtą ir gamybos, ir darbų valdymui.

Tai individualus kiekvienos įmonės atvejis. Kiekvienas diegimas skirtingas, kaip ir jūsų verslas. Diegimo laikas priklauso nuo jūsų nusiteikimo, duomenų suvedimo į sistemą ir programos naudojimosi perpratimu.

Programa diegiama dedikuotame serveryje debesyje, todėl rūpintis serveriu nereikia. Reikalingas atsakingas koordinatorius projekto diegimui. Taip pat svarbu vadovaujančių asmenų įsijungimas į diegimo procesą, nes tai tiesioginis bilietas į sėkmingą projekto diegimą.

Dauguma pakeitimų galimi ir per programos nustatymus. Tačiau jei to neužtenka, papildomus pakeitimus ar reikalingas integracijas galime atlikti. Viskas priklauso nuo jūsų poreikių.

Visa jūsų VVS patalpinta debesyje. Saugu, modernu ir pasiekiame bet kada ir iš bet kur. Sistemos atnaujinimai ir priežiūra atliekama nuotoliniu būdu. Atsarginės kopijos, o kaip be jų? Niekada neprarasite savo duomenų, o tai svarbiausia.

Taip galima. Turime galimybe atskirai vertinti visas media ant kurių yra spausdinama ir visas kitas medžiagas kurios naudojamos kaip žaliavos gamybos procese. Jau gamybos užsakymo metu indikuojama kokių žaliavų trūksta, automatiškai formuojamas pirkimo užsakymas iš tiekėjo. Visa tai fiksuojama visame medžiagų judėjime.

Taip yra tokia galimybė, ypač jei reklamos verslas susijęs su dalinai spauasdinamais produktais. Sistema nuolatos tobulinama, kad taptų dar patogesnę reklamos gamybos versle.

FAKTAI

90%

Pritaikomumas

Tinka įvairaus tipo spaustuvėms.

73%

Adaptacija

Galima pilna adaptacija pagal jūsų verslo procesus.

Patikimumas

Maksimalus patikimumas.

Integracijos

Galimos įvairios integracijos per API interfeisą.

PrintPartner

  • © 2021 PrintPartner 
     

Susisiekite

Prenumerata

Užsiprenumeruokite mėnesines naujienas apie mūsų produktus.