Web to Print (Web2Print)

W2P (WEB to PRINT) yra užsienyje dažnai sutinkamas terminas, tiesioginio lietuviško vertimo nėra, bet reiškia, greitą komercinės spaudos užsakymą internetu. Sukūrėme W2P svetainę, kuri yra tiesiogiai pritaikyta spaustuvių veiklai. PrintPartner Web2Print svetainė turi ne tik failų įkėlimo galimybę, bet ir dizainerio įrankį, kuris jūsų klientui leis susikurti arba pakoreguoti maketą. W2P svetainė yra sujungta su PrintPartner verslo valdymo sistema.

Visi spaustuvės internetinės prekybos sprendimai

Kuom išskirtinė Web to Print svetainė?

Sąsaja su VVS 

W2P svetainė turi sąsaja su PrintPartner verslo valdymo sistema. Užsakymai tiesiogiai įkris į vadybininko sąmatas su visa kliento informacija, užsakymų statuso pasikeitimas priklausomai nuo gamybos būseno ir daug kitų palengvinančių funkcijų.

Dizainerio įrankis

Web2Print svetainėje yra įdiegtas dizainerio įrankis, kuris leidžia suskurti, pasikoreguoti ar įkelti norimą maketą. Dizainerio įrankis pritaikytas daugeliui spaudos produktų. Failus atiduoda su ploterio linija arba pjovimo žymėmis.

B2B sistema

W2P svetainė turi B2B prekybos paskyrą, kurią gali gauti tik specialiai patvirtinti vartotojai. Ši funkcija veikia su VVS. B2B sistema pagreitina vadybininkų darbą ir padaro jį patogesniu. Visa užsakymų informacija saugoma sistemoje.

Kainoraščiai

Kainoraščių sudarymas spaudos versle gali būti tikras galvos skausmas. Daugybe užbaigimo darbų generuoja dar daugiau galimų variantų. Naudodami PrintPartner VVS nesudėtingai sugeneruosite kainas W2P svetainei.

Svetainės dizaino įvairovė

Dauguma kitų W2P siūlo vieną internetinės svetainės dizainą. PrintPartner W2P svetainės dizainas yra daug lankstesnis, gali būti keičiamas ir pritaikomas prie jūsų firminio stiliaus. 

PrintPartner lankstumas

Mes nenorime apriboti, todėl visada turėsite pasirinkimą rinktis. Nenorite klientui leisti kurtis dizaino? Galite palikti tik maketų įkėlimo funkciją. Norite tik B2B svetainės? Žinoma, tai nėra problema. Mes prisitaikome prie jūsų poreikių.

Kaip veikia Web2Print dizainerio įrankis?

Patogus dizainerio įrankis suteiks galimybę nesunkiai pasikoreguoti savo maketą ar pasirinktą šabloną. Truputį maketavimo patirties turintis žmogus galės susikurti savo maketą nuo nulio.
Keliais pelės paspaudimais galima įsikelti savo nuotraukas, pakoreguoti pozicijas, apkirpti jas ir užsakyti spaudą. Sugeneruoti kliento failai yra paruošti spaudai, su užlaidomis, norint galima uždėti pjovimo žymes, ploterio liniją. 

Kodėl rinktis PrintPartner?

Daugiau apie W2P el. parduotuvę

Pritaikyta mobiliesiems įrenginiams

Šiais laikais apie 50% apsilankymų internetinėje svetainėje yra generuoajmi iš telefono, todėl labai svarbu tinkamai pritaikyti svetainės dizainą. W2P svetainė yra pilnai pritaikyta telefonui, planšetiniui kompiuteriui ar įprastam kompiuteriui.

Draugiškas SEO 

Kuriant svetainę atsižvelgiame į pagrindinius vidinio SEO optimizavimo darbus, todėl mūsų W2P svetainė lengviau kyla Google paieškoje.

Paprastumas

Svetainė yra labai lengvai redaguojama, todėl ją prižiūrėti galės programavimo žinių neturintis žmogus. Atlikę kūrimo darbus apmokysime jūsų žmogų, kuris galės valdyti svetainę ir atlikti tolimesnius veiksmus.

Greitai, paprastai ir patogiai

Paprasta ir patogu ne tik jūsų klientams, bet ir jums! Viską valdykite iš verslo valdymo sistemos. Naudodami B2B sistemą ne tik patobulinsit savo užsakymų priėmimą, bet ir sutaupysite daugybe laiko.

dizainerio irankis

Norite sužinoti daugiau

Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite naudodami žemiau esančią formą:

D.U.K

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Jei nematote atsakymo į savo klausimą,
galite atsiųsti mums el. laišką iš mūsų kontaktinės formos

Taip, dizaino įrankyje galite patalpinti savo iconas ir neribotą kiekį šablonų.

Taip galima, bet naudojant kartu, W2P svetainės produktų ir užsakymų valdymas tampa daug lengvesnis. 

Taip, mes atliksime pirmus produktų diegimus, parodysime ir pamokinsime, kaip tai daryti, taip pat pamokinsime, kaip reikia administruoti W2P svetainę.

Susisiekite el. paštu arba telefonu ir suderinsime susitikimo laiką.

FAKTAI

90%

Pritaikomumas

Tinka įvairaus tipo spaustuvėms.

73%

Adaptacija

Galima pilna adaptacija pagal jūsų verslo procesus.

Patikimumas

Maksimalus patikimumas.

Integracijos

Galimos įvairios integracijos per API interfeisą.

PrintPartner

  • © 2023 PrintPartner 
     

Susisiekite

Prenumerata

Užsiprenumeruokite mėnesines naujienas apie mūsų produktus.